مدیرعامل مایکرواستراتژی ایلان ماسک را به سرمایه‌گذاری در بازار بیت کوین دعوت کرد

  • مایکل سیلور(Michael Saylor)؛ مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی که در ابتدای سال جاری میلادی به ارزش ۴۲۵ میلیون دلار بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است، پیشنهاد مشاوره در چگونگی سرمایه‌گذاری بر روی بیت کوین را به ایلان ماسک(Elon Musk) ارائه کرده است.

پیشنهاد مایکل سیلور به ایلان ماسک برای سرمایه‌گذاری در بازار بیت‌کوین

‘ href=”https://www.coinit.ir/1396/08/%D8%A8%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F/” target=”_blank”>بیت کوین تبدیل کند. اسِت دش(AssetDash) ارزش بازار شرکت تسلا را ۶۵۸ میلیارد دلار ارزیابی کرده است.

مایکل سیلور
اگر قصد دارید در راستای منافع سهام‌داران ۱۰۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کنید، ترازنامه‌ی شرکت تسلا را از دلار آمریکا به بیت کوین تبدیل کنید. سایر شرکت‌های موجود در شاخص اس‌اند‌پی ۵۰۰ از این اقدام شما پیروی خواهند کرد و با گذشت زمان ارزش این دارایی‌ها به یک تریلیون دلار خواهد رسید.

مایکل سیلور(Michael Saylor)؛ مدیرعامل مایکرواستراتژی معتقد است که پذیرش بیت کوین توسط چهره‌ی شناخته‌شده‌ای همانند ایلان ماسک احتمالاً همراهی شرکت‌های دیگری که در شاخص اس‌اند‌پی ۵۰۰ قرار دارند را موجب خواهد شد.

سیلور پیشنهاد کرده است که «دفتر استراتژی‌های خود» را با مدیرعامل شرکت تسلا به اشتراک بگذارد(در میان دانشمندان علوم هوانوردی). وی ادعا کرده است که در سال جاری میلادی به ارزش ۱٫۳ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است. مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی دو مدرک هوانوردی و علم، فن‌آوری و جامعه از دانشگاه ام.آی.تی(MIT) را در اختیار دارد.

ثروت ایلان ماسک

ارزش ثروت ایلان ماسک که مدیریت شرکت‌های تسلا و اسپیس‌ایکس(SpaceX) را بر عهده دارد، بیش از ۱۵۳ میلیارد دلار برآورد شده است. اما وی در فوریه‌ی ۲۰۱۹ اعلام کرده است که تنها مالکیت ۰٫۲۵ بیت کوین را در اختیار دارد.

از طرف دیگر، ارزش خالص ثروت سیلور ۵۰۰ میلیون دلار برآورد شده است که ۳۰۰ مرتبه از ایلان ماسک کمتر است. سیلور شرکت مایکرو استراتژی را به سرمایه‌گذاری در بازار بیت کوین هدایت کرده است. افزایش قیمت بیت کوین موجب شده است که ارزش سرمایه‌گذاری اولیه‌ی ۴۲۵ میلیون دلاری مایکرواستراتژی بر روی بیت کوین هم‌اکنون به دوبرابر برسد.

نظر شما نسبت به پیشنهاد مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی به ایلان ماسک چیست؟ آیا ایلان ماسک از این پیشنهاد استقبال خواهد کرد؟ آیا در آینده سرمایه‌گذاری شرکت‌های بزرگ همانند تسلا، اپل، مایکروسافت و… در بازار بیت کوین را شاهد خواهیم بود؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *