مشتریان حقوقی گلدمن ساکس، در کمین بیت کوین ۱۰۰هزار دلاری

  • بدون شک در طول چند ماه گذشته تحول عظیمی را در دیدگاه سرمایه‌گذاران حقوقی نسبت به بازار رمزارزها را شاهد بوده‌ایم. نظر‌سنجی اخیر بانک گلد‌من ساکس(Goldman Sachs) به خوبی تغییر دیدگاه سرمایه‌گذاران حقوقی نسبت به رمزارزها را نشان می‌دهد. همچنین این نظر‌سنجی نشان می‌دهد که عدم شفافیت قانون‌گذاری مهم‌ترین مانع حضور سرمایه‌گذاران حقوقی در بازار رمزارزها است.

نظر‌سنجی بانک گلدمن ساکس از سرمایه‌گذاران حقوقی

نظر‌سنجی اخیر بانک گلدمن ساکس نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران همچنان ادامه‌ی روند صعودی بیت‌کوین

‘ href=”https://www.coinit.ir/1396/08/%D8%A8%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F/” target=”_blank”>بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار وجود دارد.

۶۱ درصد از سرمایه‌گذاران معتقدند که ثروت آن‌ها به دلیل سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی رمزارزها در طول ۱۲-۲۴ ماه آتی افزایش خواهد یافت. نیمی از سرمایه‌گذاران در حوزه‌ی رمزارزها معتقدند که قیمت بیت کوین در سال آتی میلادی به سطوح شش رقمی خواهد رسید.

۵۴ درصد معتقدند که قیمت بیت کوین در سال آتی میلادی به ۴۰-۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید. ۳۵ درصد از شرکت‌کنندگانی که همچنان بر روی رمزارزها سرمایه‌گذاری نکرده بودند، عدم شفافیت در موضع قانون‌گذاری نسبت به رمزارزها را مهم‌ترین مانع برای ورود به این حوزه عنوان کرده‌اند.

بیت کوین محبوب‌ترین گزینه‌ی سرمایه‌گذاری

در این میان، ۴۲ درصد از شرکت‌کنندگان بیت کوین را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده‌اند در حالی که اتریوم ۲۹ درصد از  انتخاب سرمایه‌گذاران را تشکیل می‌دهد و در جایگاه دومین رمزارز محسوب از نظر سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد.

در حالی که بر اساس گزارش کوینیت گلدمن ساکس در سال ۲۰۲۰ میلادی به مشتریان خود توصیه کرده بود تا بر روی رمزارزها سرمایه‌گذاری نکنند اما بنظر می‌رسد که بازار رمزارزها هم‌اکنون مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران حقوقی قرار گرفته است.

نظر شما نسبت به نتیجه‌ی نظر‌سنجی گلدمن ساکس در رابطه با سرمایه‌گذاری بر روی رمزارزها چیست؟ آیا همزمان با بلوغ بازار رمزارزها و افزایش شفافیت در موضع قانون‌گذاران، سرمایه‌گذاران حقوقی بیشتری به بازار رمزارزها وارد خواهند شد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *