هیئت مدیره‌ی تسلا از فعالان عالی رتبه‌ی صنعت رمزارزها تشکیل شده است!

  • افزایش آگاهی مدیران رده‌بالای شرکت‌ها، بانک‌ها، موسسات مالی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری با صنعت رمزارزها موجب شده است که پای سرمایه‌گذاران حقوقی نیز به بازار بیت کوین باز شود. بر اساس گزارش نشریه‌ی تلگراف یکی از اعضاء کمیته‌ی حسابرسی شرکت خودروسازی تسلا(Tesla) مدیریت دو شرکت فعال در صنعت رمزارزها را بر عهده دارد و احتمالاً در ورود این شرکت به بازار بیت کوین نقش داشته است.

عضو هیئت مدیره‌ی تسلا مدیریت دو شرکت رمزارز محور را بر عهده دارد

بر اساس گزارش نشریه‌ی دِ تلگراف(The Telegraph) یکی از اعضاء هیئت مدیره‌ی شرکت تسلا(Tesla) که در کمیته‌ی حسابرسی این شرکت حضور دارد، اجازه‌ی سرمایه‌گذاری ۱/۵ میلیارد دلاری این شرکت بر روی بیت‌کوین

‘ href=”https://www.coinit.ir/1396/08/%D8%A8%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F/” target=”_blank”>بیت کوین

اگرچه نقش گراسیس در تصمیم گیری اخیر شرکت تسلا برای سرمایه‌گذاری بر روی بیت کوین به‌طور دقیق آشکار نشده است، اما این احتمال وجود دارد که به دلیل حضور پُررنگ گراسیس در صنعت رمزارزها، وی بر سرمایه‌گذاری اخیر شرکت تسلا تاثیرگذار بوده است.

بیل کلپر(Bill Klepper)؛ استاد مدیریت در دانشگاه کسب و کار کلمبیا معتقد است: «اگر تضاد مستقیم منافع وجود دارد، بهتر است که از آن فاصله بگیرید. ابتدا باید از نقش وی(در رابطه با سرمایه‌گذاری شرکت تسلا بر روی بیت کوین) اطمینان حاصل کنیم. به دلیل عدم وجود شفافیت کافی، مردم عملکرد شما را زیر سوال می‌برند.»

بر اساس گزارش کوینیت، شرکت تسلا در نامه‌ای به