گری‌اسکیل سبد محصولات پیشنهادی خود را متنوع‌تر می‌سازد

نکات برگزیده مطلب

  • گری‌اسکیل که با ایجاد صندوق‌های سرمایه‌گذاری روش جایگزینی را برای فعالیت سرمایه‌گذاران در بازار رمزارزها فرآهم کرده است، در اطلاعیه‌ای از راه‌اندازی محصولات جدید مبتنی بر طیف گسترده‌ای از پروژه‌های رمزارزی خبر داده است. فهرست منتشر شده ۲۳ پروژه‌ی رمزارزی را شامل می‌گردد و حوزه‌های مختلف همانند سیستم‌های اقتصادی غیرمتمرکز(دیفای)، پروژه‌های خصوصی و حتی ییلد فارمینگ(Yield Farming) را نیز شامل می‌گردد.

محصولات جدید سبد سرمایه‌گذاری گری‌اسکیل

شرکت مدیریت سرمایه‌ی گری‌اسکیل(Grayscale Investments) در بیانیه‌ی مطبوعاتی اخیر خود فهرست کوتاهی از رمزارزهایی که برای ایجاد محصولات سرمایه‌گذاری جدید انتخاب کرده است را منتشر کرد.

مایکل سانن‌شاین(Michael Sonnenshein)؛ مدیرعامل گری‌اسکیل محصولات جدید این شرکت را «فرصت‌های نو‌آورانه و جذاب» توصیف کرده است که تقاضای مشتریان را برای سرمایه‌گذاری بر روی محصولات مشق از دارایی‌ها را برآورده می‌سازد.

“سانن‌شاین اظهار داشت که قرار گرفتن نام یک پروژه‌ی رمزارزی در فهرست منتشر شده لزوماً به معنای ایجاد محصول سرمایه‌گذاری بر پایه‌ی آن دارایی نیست اما گری اسکیل تلاش خواهد کرد تا بازار محصولات مبتنی رمزارزها که عمدتاً بر روی بیت کوین متمرکز شده است را متنوع‌تر سازد.”

گری‌اسکیل هم‌اکنون هشت محصول مبتنی بر رمزارزهای مختلف شامل بیت کوین، اتریوم(Ethereum)، لایت کوین(Litecoin)، هورایزن(Horizon)، زی‌کش(Zcash) و … را ارائه می‌کند. اوراق منتشر شده سرمایه‌گذاران را قادر می‌سازد بدون نیاز به خرید و نگه‌داری مستقیم دارایی‌ها در بازار رمزارزها سرمایه‌گذاری کنند.

فهرست پروژه‌های رمزارزی

فهرست منتشر شده، ۲۳ پروژه‌ی رمزارزی در دسته‌های مختلف همانند سیستم‌های اقتصادی غیرمتمرکز(دیفای)، پروژه‌هایی که توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی پشتیبانی می‌شوند و رمزارزهایی که ارزش بازار بالایی دارند را شامل می‌شود.

پروژه‌ی رمزارزی کاردانو(Cardano)، پولکادات(Polkadot) که به اینترنت شبکه‌های بلاکچینی شهرت دارد و پروژه‌ی رمزارزی ایاس(EOS) شناخته شده‌ترین پروژه‌های این فهرست محسوب می‌شوند. تعدادی از توکن‌های منتشر شده در سیستم‌های اقتصادی غیرمتمرکز همانند توکن پلتفرم اَوِ(Aave)، توکن پلتفرم سینتتیکس(Synthetix)، رمزارز پایدار دائو(MakerDAO) و توکن پلتفرم ییلد فارمینگ یرن فایننس(Yearn Finance) در این فهرست به چشم می‌خورد.

پروژه‌های رمزارزی که توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی پشتیبانی می‌شوند همانند پلتفرم ذخیره‌سازی غیرمتمرکز فایل کوین(Filecoin)، و پلتفرم ایجاد قرارداد هوشمند در شبکه‌ی بیت کوین با نام استکس(Stacks) در این فهرست قرار گرفته‌اند. این فهرست شبکه‌ی چین‌لینک(Chainlink) و اوراکل(Oracle) را شامل می‌گردد که زیربنای بسیاری از برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز را تشکیل می‌دهند.

بر اساس گزارش ها، گری‌اسکیل هم‌اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری در بازار بیت کوین تبدیل شده است که خریدهای این صندوق در طول بازار صعودی بیت کوین به افزایش قیمت این دارایی کمک کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *