یک شرکت مشاور سرمایه‌گذاری عالی رتبه، خرید بیت کوین را پیشنهاد کرد

  • حضور سرمایه‌گذاران حقوقی در بازار بیت کوین یقیناً به ایجاد ثبات و کاهش سطح نوسانات قیمت کمک خواهد کرد. در طول چند ماه گذشته ورود شرکت‌های مختلفی همانند مایکرواستراتژی(MicroStrategy)، اسکوئر(Square)، شرکت خودروسازی تسلا(Tesla) و … را به بازار بیت کوین شاهد بوده‌ایم. شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ماتلی فول که توصیه‌های سرمایه‌گذاری جذابی را به مشتریان خود ارائه می‌کند، اخیراً سرمایه‌گذاری بلند مدت بر روی بیت کوین را توصیه کرده است.

توصیه‌ی ماتلی فول برای سرمایه‌گذاری در بازار بیت‌کوین

‘ href=”https://www.coinit.ir/1396/08/%D8%A8%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F/” target=”_blank”>بیت کوین بخرند.

بعلاوه، این شرکت مشاور سرمایه‌گذاری خود به ارزش ۵ میلیون دلار بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کند. بیت کوین در طول چند ماه گذشته روند صعودی گسترده‌ای را در پیش گرفته و توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران حقوقی(شرکت‌ها، موسسات، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و بانک‌ها) را به خود جلب کرده است.

در اطلاعیه‌ی ماتلی فول می‌خوانیم:

اگرچه ممکن است بیت کوین در کوتاه مدت به نوسانات قیمتی ادامه دهد، ما معتقدیم که به عنوان بخشی از سبد سرمایه‌گذاری، پتانسیل افزایش ۱۰ برابری ارزش این دارایی در بلند مدت وجود دارد. ما قصد داریم دارایی حاصب از سرمایه‌گذاری بر روی بیت کوین را برای  مدت چند سال نگه‌داری کنیم. The Motley Fool

سه دلیل برای سرمایه‌گذاری در بازار بیت کوین

این شرکت سه دلیل را برای سرمایه‌گذاری بر روی بیت کوین عنوان کرده است:

  • انتظار می‌رود که بیت کوین در مقایسه با طلا به روش بهتری برای حفظ ارزش دارایی‌های تبدیل شود.
  • در صورت تثبیت قیمت بیت کوین، می‌توان از این دارایی به عنوان ابزار واسط در معاملات استفاده کرد.
  • ماتلی فول بیت کوین را به عنوان روشی برای محافظت از دارایی‌ها در برابر تورم در نظر می‌گیرد.

بر خلاف شرکت مایکرواستراتژی که سیاست سرمایه‌گذاری پیوسته بر روی بیت کوین را دنبال می‌کند، ماتلی فول تمامی دارایی‌های خود را به بازار بیت کوین اختصاص نخواهد داد.

این شرکت بر سرمایه‌گذاری بر روی دارایی‌هایی تمرکز دارد که پتانسیل ارائه‌ی بازدهی ۱,۰۰۰ درصدی را دارند و در همین راستا نگه‌داری از سهام ۳۰ شرکت مختلف را نیز برای دوره‌ی زمانی حداقل پنج ساله توصیه کرده است. با این وجود، ورود ماتلی فول به بازار بیت کوین یقیناً به سود بازار بیت کوین ارزیابی می‌شود.

نظر شما نسبت به توصیه‌ی ماتلی فول برای سرمایه‌گذاری در بازار بیت کوین چیست؟ آیا بیت کوین در بلند مدت بازدهی پیشین خود را تکرار خواهد کرد؟ یا در نتیجه‌ی بلوغ بازار به یک دارایی کاملاً با ثباتی تبدیل خواهد شد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *